Dzisiaj jest: 27 Luty 2015, imieniny: Gabriela, Anastazji

Ostatnio dodane wycieczki, oferty

Wyjazd weekendowy do Druskiennik
Mario Presto Wycieczki Biała Podlaska- Wyjazd weekendowy do Druskiennik

Każdemu należy się odrobina luksusu!

Wyjazd weekendowy do Druskiennik.

19-21.04.2015 - 700 zł/os.

*NOWOŚĆ cena zawiera wieczór integracyjny w kręgielni.

ZAPRASZAMY!

Dodano: 15 Luty 2015
04.06-07.06.2015 BUDAPESZT I ZAKOLE DUNAJU
Mario Presto Wycieczki Biała Podlaska- 04.06-07.06.2015 BUDAPESZT I  ZAKOLE DUNAJU

Budapeszt i Zakole Dunaju, a także niezapomniany wieczór w Czardzie Węgierskiej.

Wieczorny rejs statkiem po Dunaju, degustacja wykwintnych win w Dolinie Pięknej Pani.

Dodano: 10 Luty 2015
LATO 2015

 Zapraszamy do zapoznania się z datami na wyjazdy letnie:


BUŁGARIA 27.06 - 08.07.2015

RUMUNIA 29.06-07.07.2015

Polskie Morze (kolonie dla dzieci) 09.07-17.07.2015

WŁOCHY 18.07-28.07.2015

BUŁGARIA 02.08-12.08.2015

Obóz Survivalowy 17-23.08.2015

CHORWACJA 19-27.09.2015

...a już niedługo na naszej stronie ukażą się programy wyjazdów!

ZAPRASZAMY!!!

 

Dodano: 03 Luty 2015
RUMUNIA Transylwania-Wołoszczyzna-Dobrudza
Mario Presto Wycieczki Biała Podlaska- RUMUNIA Transylwania-Wołoszczyzna-Dobrudza

 NOWOŚĆ!!!

Proponujemy Państwu nowy kierunek-Rumunię. Zapewniamy ciekawy program, piękne widoki i noclegi w komfortowych warunkach.

ZAPRASZAMY!

Dodano: 01 Luty 2015
A MOŻE CHORWACKIE MORZE?
Mario Presto Wycieczki Biała Podlaska- A MOŻE CHORWACKIE MORZE?

ZE WZGLĘDU NA DUŻE ZAINTERESOWANIE "CHORWACJA WRZEŚNIOWA" POWRACA NA ŻYCZENIE KLIENTÓW

ZOBACZ ZDJECIA NA NASZEJ GALERII
" STUDENCKI CHORWACJA WRZESIEŃ 2013"

" STUDENCKI CHORWACJA WRZESIEŃ 2012"

" STUDENCKI CHORWACJA WRZESIEŃ 2011"

Dodano: 25 Styczeń 2015
Wszystkim Paniom w Dniu ich Święta
Mario Presto Wycieczki Biała Podlaska- Wszystkim Paniom w Dniu ich Święta

 

Wszystkie Panie, które darzą sympatią Biuro Mario Presto zapraszamy na promocyjny wyjazd do Warszawy

,,Mamma Mia” 6 marca 2015r. – piątek

SPRZEDANE

Dodano: 10 Styczeń 2015
Drogim Paniom w Dniu Ich Święta
Mario Presto Wycieczki Biała Podlaska- Drogim Paniom w Dniu Ich Święta

 

Wszystkie Panie, które darzą sympatią Mario Presto zapraszamy na promocyjny wyjazd do Siedlec.

13.03.2015 (piątek)

SPEKTAKL "LUNCH O PÓŁNOCY"

UWAGA! Ze względu na duże zainteresowanie osoby zapisane prosimy o wpłatę na wyjazd.

Dodano: 08 Styczeń 2015
EURO 26
Mario Presto Wycieczki Biała Podlaska- EURO 26

 

Zapraszamy do zakupu kart EURO 26!

 

Dodano: 24 Październik 2014
Ryga Tallin Helsinki 04-07.06.2015
Mario Presto Wycieczki Biała Podlaska- Ryga Tallin Helsinki 04-07.06.2015

 NOWOŚĆ!!! Wszystkich którzy chcą zobaczyć miasta Hanzeatyckie: Rygę, Tallin i Helsinki, zapraszamy z nami na niezwykła podróż w dniach 04-07.06.2015

Dodano: 16 Październik 2014

Ostatnio dodane filmy

LATO 2014


Dodano: 17 Kwiecień 2014

Aktualności Zobacz wszystkie aktualności

Grudzień
10
2014
karty zimowisk 2015

 UWAGA!

W zakładce do pobrania znajdują sie karty uczestników zimowisk 2015.

Osoby zapisane na zimowiska prosimy o wypełnienie i dostarczenie kart do naszego biura.

Maj
29
2014
Byliśmy sponsorem głównej nagrody na Festynie Rodzinnym w SP 9

 Dnia 24 maja 2014r. odbył się Festyn Rodzinny zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 9 i Publiczne Gimnazjum nr 6 w Białej Podlaskiej.

Maj
14
2014
Niezwykła wycieczka!

Są ludzie i instytucje, które z wielką chęcią pomagają innym. Nie liczą kasy ani zysków, dla nich liczy się człowiek.

Maj
07
2014
ENGLISH SONGS CONTEST

 Finał konkursu „English Song Contest”, nad którym patronat objął Prezydent Miasta Biała Podlaska, odbył się w Osiedlowym Klubie Kultury Eureka 25.04.2014r. Konkurs organizowała Szkoła Podstawowa nr 6 we współpracy z Bialskim Centrum Kultury.
W imprezie wzięło udział 10 szkół podstawowych z Białej Podlaskiej i okolic. Uczestnicy rywalizowali w dwóch kategoriach: soliści oraz duety i zespoły muzyczno-wokalne. I MY TAM BYLIŚMY

kup prezent wyjazdy-dla-szkol wspomnienia-wycieczek facebook Ubezpieczenie wycieczek Euro 26
Kursy walut
Aktualne kursy kupna i sprzedaży
Notowanie z dnia 2015-02-26
Kod Kupno Sprzedaż Zmiana
USD 3,6336 3,7070 Kursy walut strzałka 0.47%
EUR 4,1235 4,2069 Kursy walut strzałka 0.09%
CHF 3,9058 3,9058 Kursy walut strzałka 0.12%
GBP 5,7440 5,7440 Kursy walut strzałka 0.07%
Odwiedzin: 66537