Dzisiaj jest: 17 Październik 2021, imieniny: Wiktora, Marity, Ignacego

BUDAPESZT I ZAKOLE DUNAJU

 

Zaplanuj swój pobyt w Budapeszcie.

Możliwość organizacji wyjazdu wg programu.



 

PROGRAM WYJAZDU:

Dzień I

Wyjazd do Budapesztu 30.04.2013r. godz. 24.00 Po drodze zwiedzanie Jaskini Domica. W pobliżu granicy państwowej z Węgrami znajduje się Jaskinia Domica, która tworzy jednolitą całość z węgierską Jaskinią Baradla. Oprócz typowych tarcz i bębnów oraz kaskadowo rozmieszczonych jeziorek naciekowych. Zwiedzających czeka atrakcyjny spływ łódką po podziemnej rzece Styks, która jest częścią trasy zwiedzania ( w zależności od poziomu wody). Zwiedzanie Egeru: Bazylika – druga co do wielkości na Węgrzech. Rozkoszowanie się smakiem węgierskich win podczas degustacji w ,,Dolinie Pięknej Pani” obiadokolacja. Przejazd do Budapesztu, zakwaterowanie, nocleg.

Dzień II

Śniadanie. Wyjazd w Zakole Dunaju. SZENTENDRE- malownicze miasteczko położone na zboczach naddunajskich wzgórz, spacer po Starówce, zwiedzanie Muzeum Marcepana, degustacja. WYSZEGRAD - historyczne miasto w północnych Węgrzech, zwiedzanie średniowiecznej twierdzy królów węgierskich, miejsca słynnych spotkań królów Węgier, Czech i Polski w 1335r. i 1338r. ESZTERGOM - nazywany jest także "węgierskim Watykanem". Zwiedzanie klasycystycznej Bazyliki, największej na Węgrzech. Przejazd do Budapesztu. Obiadokolacja Wieczorny rejs statkiem po Dunaju. Podziwianie pięknego widoku Budapesztu po obu stronach rzeki przy lampce szampana i melodii walca. Wjazd na Wzgórze Gellerta: Statua Wolności, panorama miasta. Nocleg.

Dzień III

Śniadanie i zwiedzanieBudapesztu. PESZT - Plac Bohaterów, Bazylika Św. Stefana z relikwią Patrona, Parlament, Spacer historyczną ulicą Vaci, najbardziej znaną ulicą w centrum Budapesztu, Zamek Vajdahunyad. Dodatkowo na życzenie grupy* • Wyspa Małgorzaty - z najpiękniejszymi parkami w Budapeszcie, stanowiącymi "zielone płuca" stolicy Węgier, objazd kolejką. NIESPODZIANKA - Niezapomniany wieczór w Czardzie węgierskiej - kuchnia i folklor madziarski, wykwintne węgierskie dania, wino, prezentacje folklorystyczne. Nocleg.

Dzień IV

Śniadanie i zwiedzanie Budapesztu. BUDA - Wzgórze Zamkowe, Baszta Rybacka, kościół Macieja, pomnik króla Stefana, Zamek Królewski wzniesiony przez Habsburgów. Obiad. Wyjazd w drogę powrotną do Polski.

KOSZT WYJAZDU:

1080 PLN*

*koszt wyjazdu zależy od ilości uczestników

CENA ZAWIERA :

Ubezpieczenie KL NNW, 3 noclegi w pokojach 2-osobowych w hotelu *** z basenem, 3 śniadania, 3 obiadokolacje, w tym: niezapomniany wieczór w Czardzie węgierskiej, 1 obiad, usługę przewodników, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, bilet na statek, bilet wstępu do jaskini, usługę pilota, opłaty graniczne, drogowe, parkingowe, przejazd autokarem klasy turystycznej. *Cena nie zawiera opcji dodatkowej.

 

WYCIECZKĘ MOŻNA ZAMÓWIĆ : MARIO PRESTO tel./fax (83) 343 63 99

<<< Powrót
Dodano: 01 Marzec 2010
BUDAPESZT I  ZAKOLE DUNAJU
kup prezent wyjazdy-dla-szkol wspomnienia-wycieczek facebook Ubezpieczenie wycieczek Euro 26
Kursy walut
Aktualne kursy kupna i sprzedaży
Notowanie z dnia 2021-10-15
Kod Kupno Sprzedaż Zmiana
USD 3,9021 3,9809 0.35%
EUR 4,5253 4,6167 0.08%
CHF 4,3169 4,3169 0.18%
GBP 5,4545 5,4545 0.11%
Odwiedzin: 719926

Start :: O nas :: Referencje :: Ubezpieczenie :: Do pobrania :: Kontakt

W pracy wykorzystujemy PlanBus.pl